“Українські багатодітні матері”

Вчора, 12.05.19р. в Художньому музеї М.Біласа
відбулося відкриття фотовиставки Тетяни Вінницької “Українські багатодітні матері”. Цей проект авторка світлин присвятила героїчним матерям-трускавчанкам, які сьогодні виховують 3-х і більше дітей.
Ми часто навіть не підозрюємо, що поряд з нами в рідному Трускавці живуть цікаві, неперісічні, та багатогранні особистості. Такими виявились героїні проекту. Це не просто багатодітні мами. Це чарівні жінки, люблячі дружини і справжні янголи-охоронці свого родинного вогнища.
Вони справді щасливі!

“В очікуванні тепла” Наталі Фляк

6 березня 2019р. в Художньому музеї М.Біласа відкрилася виставка “В очікуванні тепла” Наталії Фляк. Художниця захоплюється пленерним живописом та графікою. Ця талановита мисткиня ще й художник-ілюстратор, співпрацює з видавництвом “Свічадо”, є автором чисельних ілюстрацій до різних журналів та книг. Активно працює з дітьми,керує дитячою мистецькою студією, працює за власноруч розробленою програмою з гармонійного розвитку дітей…Її роботи з етнографічним колоритом, настроєві, українські, з нотками шарму, гумору та тепла.Надихає художницю краса рідної природи, зокрема краєвиди Карпат, квіти. За останніх 4 роки створила серію пленерних робіт у техніці олійної пастелі.Наталія Фляк народилась 13 січня 1978 року у Львові.1994 року закінчила Львівську дитячу художню школу ім. О. Новаківського.2000-го року закінчила з відзнакою Львівську Академію Мистецтв за спеціальністю художник-дизайнер. Навчалась на кафедрі моделювання одягу.2000-2002рр. – працювала художником на видавництві «Фаріон».

В очікуванні тепла

6 березня 2019р. в Художньому музеї М.Біласа відкрилася виставка “В очікуванні тепла” Наталії Фляк. Художниця захоплюється пленерним живописом та графікою. Ця талановита мисткиня ще й художник-ілюстратор, співпрацює з видавництвом “Свічадо”, є автором чисельних ілюстрацій до різних журналів та книг. Активно працює з дітьми,керує дитячою мистецькою студією, працює за власноруч розробленою програмою з гармонійного розвитку дітей…Її роботи з етнографічним колоритом, настроєві, українські, з нотками шарму, гумору та тепла.Надихає художницю краса рідної природи, зокрема краєвиди Карпат, квіти. За останніх 4 роки створила серію пленерних робіт у техніці олійної пастелі.Наталія Фляк народилась 13 січня 1978 року у Львові.1994 року закінчила Львівську дитячу художню школу ім. О. Новаківського.2000-го року закінчила з відзнакою Львівську Академію Мистецтв за спеціальністю художник-дизайнер. Навчалась на кафедрі моделювання одягу.2000-2002рр. – працювала художником на видавництві «Фаріон».“В очікуванні тепла” Наталії Фляк Музей запрошує на відкриття виставки Наталі Фляк 6 березня о 16.00год

В середу, 16 січня 2019р, в Художньому музеї М.Біласа відбулася мистецька акція для дітей « Коляда-колядниця».
Розпочався захід словами спогадів про героїв та хвилиною скорботи. Адже,16 січня, з ініціативи самих «кіборгів», відзначався День захисників Донецького аеропорту. День тих, що вистояли, не вистояв бетон.
Вони стояли за те, щоб ми у мирній країні могли спокійно жити, ростити дітей і святкувати , колядувати і щедрувати.
Тож ми виконали їх мрію.
Вихованці Трускавецької дитячої школи мистецтв ім. Р. Савицького подарували усім гостям не лише різдвяний концерт, а й вертепне дійство та виставку дитячих робіт художнього відділення школи.
Гарним доповненням свята стало традиційне частування усіх дітей пампушками та цукерками. А музичні керівники-викладачі школи мистецтв отримали в подарунок від музею іменні музейні блокноти.
Завершилася різдвяна мистецька акція екскурсією та знайомством з новими виставками.

“Зустрічі на Різдво”

В суботу ,12 січня 2019р., Художній музей М.Біласа відкривав виставки львівських митців: вишукані витинанки Ореста Гелитовича «Як ростити дерева», чудові етнографічні декоративні живописні роботи та одяг Зоряни Лильо-Откович «Коло» та досконалі трикотажні авторські тканини і сукні Оксани Борисової «Джерсі-Джаз».Ці три різні виставки в рамках мистецького проекту(куратор -чарівна мисткиня Зоряна Лильо-Откович ) нині подарували нашим гостям море позитиву і настрою.
Різдвяні пісні лунали у виконанні учнів Трускавецької школи мистецтв ім.Р.Савицького керівника Мар’яни Кравчук : Юліани Вайди, Анастасії Строкової, Владислава Возняка, Єлизавети Кушнір.
А як чудово на завершення лунала коляда “Нова радість стала”. Співали і фотографувались усі!