Квіз-гра

Вчора , 16 жовтня 2019р. відбулося цікаве дійство: проведення нового спільного проекту Художнього музею М.Біласа з готелем «Міротель». Інтелектуальна гра для працівників готелю « КВІЗ-ГРА «Міротель». Ця розвага в стилі «IQ» проходила під девізом «Здійсніть подорож у світ свого розуму»!
Не секрет, що ми використовуємо лише 2% свого розуму. Тому ми хотіли допомогти учасникам розкрити свої розумові здібності, ерудицію, смекалку в атмосфері радості, драйву і азарту. А це дало їм можливість відчути свою значимість та важливу причетність до спільного переможного результату.
Переможці отримали нагороду- безкоштовний квиток до Художнього музею М.Біласа на усі виставки. Тоді вони точно відвідають музей, а потім ще приведуть своїх дітей. Я впевнена, така “хвороба мистецтвом” – заразна!
Маю надію на подальшу співпрацю!