“РЕнтГенографія” Павла Деленкевича

Сьогодні,16 грудня 2020р., Художній музей Михайла Біласа розпочав презентацію нової цікавої і незвичайної виставки Павла Деленкевича “РЕнтГенографія” . А оригінальна вона тим, що роботи намальовані не олійними фарбами, а озокеритом!
     Павло Деленкевич є художником і викладачем Львівського державного коледжу декоративно-ужиткового мистецтва ім. І.Труша .
Використовуючи авторську техніку воскового живопису, створює експресіоністичні візії власного творчого світу, а за основний матеріал бере добре відомий бориславський озокерит. А це тому, що він наш краянин , родом з Борислава.
       Творчі експерименти художника, натхненні пандемією та реабілітацією у Трускавці, представлені саме у такому проєкті, де Х-проміння освітлює приховану складову твору, утверджуючи важливість розмноження гену власної спадкової культури.
Тож щиро запрошуємо шановну громаду подивитись нову цікаву виставку!